Tworzymy

Strony Internetowe

które przynoszą zyski.

Co wyróżnia nasze strony

Przemyślana nawigacja strony.

Nie utrudniaj swoim klientą dotarcia do swojego produktu. Nieintuicyjna nawigacja strony bardzo często doprowadza do poirytowania klientów serwisu a co za tym idzie do wyjścia i poszukania tego czego szukają gdzie indziej. Nie muszisz być jednak ekspertem, zostaw to nam doradzimy i opracujemy najlepszą możliwą nawigację strony.

Efektywny landing page.

Landing page jest wizytówką Twojej strony internetowej. To dzięki niej użytkownik wie jakie kroki musi podjąć aby nabyć Twój produkt.

Sprzedająca się oferta produktowa.

Dobry produkt to podstawa, nie mamy wpływu na to jaki produkt oferujesz ale możemy sprawić że produkt Twojej firmy zostanie dostrzeżony w Internecie.

Prosty i efektywny formularz kontaktowy.

Aby sfinalizować zakup produktu klient musi się jakoś z Firmą skontaktować. Sprawimy, że Kontakt z Twoją firmą będzie prosty i intuicyjny.

Dopasowany font oraz kolorystyka.

Dobra strona internetowa to nie tylko funkcjonalność ale również ładny wyglą. Dbamy o to aby nasze strony internetowe prezentowały się jak najlepiej.

Audyt użyteczności.

Zależy nam aby strony które realizujemy przynosiły satysfakcję użytkownika oraz dochód firmą. Dlatego też każdy nasz produkt jest sprawdzany pod kątem użyteczności.

Gwarancja.

Dzięki zastosowaniu szeregu sprawdzonych rozwiązań jesteśmy w stanie zagwarantować pełną sprawność strony oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów ze stroną.

Poznaj technologię z których korzystamy

WordPress

Podczas tworzenia naszych strony Internetowych wykorzystujemy CMS WordPress. Jest to jeden z najpopularniejszych platforam do zarządzania treścią na Twojej stronie internetowej.

Elementor

Elementor jest rozszerzeniem do WordPress to dzięki niemu możesz w dowolnym momencie zmieniać treść na swojej stronie bez specjalistycznej wiedzy.

Profesjonalene szablony oceanWP

Szablony OceanWp są idealnym rozwiązaniem dla osób które chcą posiadać stronę szybko i tanio, jednocześnie zachowując pełen profesjonalizm i funkcjonalność strony.

Nasza oferta:

Pakiet START

Dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę w biznesowym świecie.

Nie masz jeszcze swojej strony Internetowej?

Ten Pakiet jest właśnie dla Ciebie.

Pakiet ROZWÓJ

Dla osób które mają już swoją stronę Internetową ale nie przynosi im ona zysków.
Masz stronę ale nie jesteś z niej zadowolony?
Ten Pakiet jest właśnie dla Ciebie.

Pakiet EXTRA

Dla osób które potrzebują czegoś naprawdę wyjątkowego.
Potrzebujesz czegoś co wyróżni Cię na tle konkurencji?
Ten Pakiet jest właśnie dla Ciebie.

Zrealizowane projekty

miniaturka strony internetowej trattoriacorrado

Trattoria Corrado

| Strona Internetowa

Zobacz jak zrealizowaliśmy stronę “wizytówkę” dla firmy zajmującej się sprzedażą specjalistycznych maszyn do obróbki stali.

miniaturka strony internetowej semprebutik

Sempre butik

| Sklep Internetowy

Zobacz jak zrealizowaliśmy stronę “wizytówkę” dla firmy zajmującej się sprzedażą specjalistycznych maszyn do obróbki stali.

miniaturka strony internetowej twojaporwizja

Twoja prowizja

| Strona Internetowa

Zobacz jak zrealizowaliśmy stronę “wizytówkę” dla firmy zajmującej się sprzedażą specjalistycznych maszyn do obróbki stali.

Jak przebiega nasza współpraca?

Zapytanie

Pierwszym krokiem jest wstępne przedstawienie Twoich oczekiwań oraz potrzeb, abyśmy mogli przedstawić ci jak najlepsze propozycje wykonania zlecenia. Jest to idealny moment na rozwianie wszelkich Twoich wątpliwości, nie wahaj się pytać!

Nasza odpowiedź

Po szczegółowym zapoznaniu się z Twoim zapytaniem, analizujemy które rozwiązania będą potrzebne do wykonania twojej strony internetowej, oraz przygotowujemy wstępne propozycje. Na tym etapie przedstawimy Ci również różne propozycje cenowe zależnie od modelu projektu, oraz postaramy się uzyskać wszelkie niezbędne informacje potrzebne w dalszych etapach prac.

Umowa

Po zapoznaniu się z Twoimi oczekiwaniami oraz potrzebami, przygotujemy dla Ciebie umowę na wykonanie zlecenia, oraz dopniemy ostatnie detale potrzebne do wykonania twojej indywidualnej strony internetowej.

Wstępny projekt

Zależnie od wyboru wykonania strony z wcześniejszym projektem graficznym lub bez, przed przystąpieniem do realizacji strony, przedstawimy Ci wstępną wizualizację. Dzięki temu już w wczesnych etapach prac będziemy mieć pewność że podążamy w tym samym, spójnym kierunku!

Wdrożenie

Na tym etapie obraliśmy już wspólny cel oraz wiemy jaki jest Twój oczekiwany rezultat. Przystępujemy do tworzenia właściwej strony internetowej, a po jej akceptacji, wdrażamy stronę internetową na twoją domenę oraz dokonujemy ostatnich poprawek oraz ulepszeń.

Support

Na tym etapie Twoja strona internetowa jest już w pełni funkcjonalna, i zaczyna tworzyć wizerunek twojej działalności w Internecie! 😊 Po zakończeniu zlecenia, będziemy w określonym w umowie okresie gwarancji dbać, aby Twoja strona Internetowa pozostawała w pełni funkcjonalna oraz niesamowita.

Nasi klienci zaczęli już zarabiać na swoich nowych Stronach Internetowych

A Ty na co czekasz?

Porozmawiajmy!

Chcesz szybko się z nami skontaktować? Zadzwoń jesteśmy dostępni w godzinach: 9:00 – 18:00 w dni robocze. 

Chcesz skontaktować się z nami mailowo? Skorzystaj z formularza lub z poniższego adresu e-mail:

Pamiętaj nasz cel jest prosty:

Spełnić oczekiwania klientów.

Porozmawiajmy!

Aby lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania wypełnij poniższego briefa.

Cenimy Twój czas dlatego wypełnienie zajmie Ci maksymalnie 15 minut.

Odpowiedzi pozwolą na przygotowanie precyzyjnej oferty.


Jeżeli jednak wolisz inną formę kontaktu możesz umówić się z nami na darmową konsultację telefoniczną

Darmowa konsultacja telefoniczna

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie zpolityki prywatności.