profesjonalne strony internetowe

Odzież USA

| Sklep Internetowy

Zobacz jak zrealizowaliśmy sklep internetowy zajmujący się sprzedażą odzieży outletowej oraz ubrań medycznych sprowadzanych z USA.

1

Wyzwanie

2

Nasze rozwiązanie

3

Szczegóły rozwiązania

4

Projekt w liczbach

5

Podsumowanie

6

Zastosowane technologie

Wyzwanie

Nasz klient zwrócił się do Nas z zapytaniem o funkcjonalny oraz nowoczesny sklep internetowy skupiający się na promowaniu oraz sprzedaży odzieży sprowadzanej ze Stanów Zjednoczonych. Cel był jasny - strona przejrzysta, wygodna, oraz uwidaczniająca wszystkie pozytywne aspekty produktu.

Nasze rozwiązanie

Po dokładnym przeanalizowaniu obecnego rynku Outlet - Ecommerce, doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie sklep opierający się na promowaniu produktów znajdujących się na stronie głównej z naciskiem na uwidocznienie produktów medycznych.

Szczegóły rozwiązania

Nowa szata graficzna
Opracowanie nowego layoutu strony było bardzo ciężkim zadaniem, jednak dzięki współpracy z klientem udało nam się w szybki sposób sprostać temu wyzwaniu. Obceny projekt graficzny strony jest w spójnej kolorystyce z logo firmy a oferowane produkty są zaprezentowany w nowoczesny i przejrzysty sposób.

System CMS WordPress & WooCommerce
Świetnym rozwiązaniem dla firm które chcą prowadzić stronę samodzielnie jest zastosowanie systemu CMS my postawiliśmy na sprawdzony i prosty system WordPress z rozszerzeniem elementor PRO dzięki czemu nasz klient w prosty sposób może nie tylko edytować treści ale również rozbudowywać stronę o nowe rozwiązania.
Dzięki zastosowaniu systemu WooCommerce służącemu zarządzaniem sklepem, klient po 30 minutowym spotkaniu posiada wszelkie potrzebne umiejętności oraz wiedzę potrzebną do dodawania oraz modyfikowania produktów, a także podstawowymi zmianami w swoim sklepie dostępnym w dosłownie kilka kliknięć!

Podział produktów na kategorie
Aby ułatwić użytkownikom odwiedzających stronę internetową znalezienie szukanych produktów podzieliliśmy produkty na kategorię oraz zmieniliśmy ich sposób przentacji na bardziej efektywny.

Intuicyjny sposób płatności oraz dostawy
Procedura końcowa zakupu produktu musiała być jak najbardziej przejrzysta. Zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania formy płatności w postaci bramek płatniczych PayU dających zróżnicowane możliwości płatności, oraz wprowadziliśmy pełną integrację z obecnie najpopularniejszym InPostem.

Projekt w liczbach

5

Godziny
rozmów z klientem

30

Wymienionych
maili z klientem

35

Godzin poświęconych na projektowanie i wdrążenie strony

Podsumowanie

Podsumowanie czyli prosty spis co zyskał nasz klient dzięki współpracy z nami:
1. Nowoczesną oraz indywidualną szatę graficzną.
2. Świetnie prosperujący sklep internetowy.
3. Fachową pomoc oraz niezbędną wiedzę do prowadzenia własnej strony intenetowej.
4. Prostą w obsłudze i bezpieczny system zarządzania treścią.
5. Możliwość rozbudowy strony dzięki CMS WordPress.
6. Responsywną witrynę

Zastosowane technologie

Na samym początku przeanalizowaliśmy starą stronę internetową aby wyłapać krytyczne elementy strony co ułatwiło nam opracowanie nowego indywidualnego projektu graficznego strony. Postawiliśmy na blokowość oraz prostote, dzięki czemu produkty stały się bardziej czytelne, a klienci mają łatwiejszy kontakt z firmą. Wszystko dopełnił system zarządzania treścią WordPress dzięki któremu właściciel mógł w prosty sposób edytować treści na swojej nowej stronie internetowej.

prezentacja strony internetowej odzieżusa

Nasi klienci zaczęli już zarabiać na swoich nowych Stronach Internetowych

A Ty na co czekasz?

Porozmawiajmy!

Chcesz szybko się z nami skontaktować? Zadzwoń jesteśmy dostępni w godzinach: 9:00 – 18:00 w dni robocze. 

Chcesz skontaktować się z nami mailowo? Skorzystaj z formularza lub z poniższego adresu e-mail:

Pamiętaj nasz cel jest prosty:

Spełnić oczekiwania klientów.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie zpolityki prywatności.